TOP HRY

Cena 9,90 €
skladom
Cena 15,90 €
skladom
Cena 9,90 €
skladom

KONTAKTY

www.gamepro.sk
Dušan Križka
O. Plachého 59, 036 08 Martin
tel: 0915 827 068
obchod@gamepro.sk

TOVAR V AKCII

Cena 9,90 €
skladom
Cena 10,00 €
skladom

Doručenie tovaru

Doručenie tovaru


Náš zákazník má pri kúpe tovaru na internetovom obchode www.GamePro.sk všetky práva vyplývajúce zo zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji.

 

Spôsoby doručenia pre Slovensko:

1. Slovenská pošta - doporučená zásielka 1.triedy

Tovar, ktorý je skladom a je objednaný do 15tej hodiny v pracovné dni, Sl. pošta doručí do 24 hodín od odoslania. Cena poštovného pri platbe na dobierku je 4€. Pri platbe vopred na účet, je cena doručenia 3€.
Sl. pošta doručuje listové zásielky formou oznámenia o uložení zásielky do poštovej schránky. Pri tejto forme doručenia neposkytuje Sl. pošta doručenie na adresu, čiže zásielku je potrebné vyzdvihnúť na pobočke Sl. pošty.
 

2. Kuriérska služba DPD

Tovar, ktorý je skladom a je objednaný do 15tej hodiny v pracovné dni, kuriérska spoločnosť DPD doručí do 24 hodín od odoslania na vami uvedenú adresu. Cena poštovného pri platbe na dobierku je 4.0€. Pri platbe vopred na účet, je cena doručenia 3€.

 

3. Zásielkovňa

Tovar, ktorý je skladom a je objednaný do 14tej hodiny v pracovné dni, prepravná spoločnosť Zásielkovňa doručí do 24-48 hodín od odoslania. Cena poštovného pri platbe na dobierku je 3€. Pri platbe vopred na účet, je cena doručenia 2€.
Pri vytváraní objednávky je možnosť zvoliť pobočku vo vašej blízkosti, kde si tovar vyzdvihnete. Otváracie hodiny danej pobočky sú uvedené v potvrdení objednávky.

4. Osobný odber - zdarma.

Objednávky na osobný odber je možné vyzdvihnúť na prevádke eshopu (ul. 1. Čsl. Brigády 57, 03861 Vrútky, budova Slovak Telecom), tel. kontakt 0904 068 068. Pri osobnom odbere je potrebné dohodnúť sa na čase prebratia objednaného tovaru.

 

Spôsoby doručenia do ČR:
 
1. Zásilkovna ČR
 
Tovar, ktorý je skladom a je objednaný do 14tej hodiny v pracovné dni, prepravná spoločnosť Zásielkovňa doručí do ČR behom 24-48 hodín od odoslania. Cena poštovného pri platbe na dobierku je 5€. Pri platbe vopred na účet, je cena doručenia 4€.
Pri vytváraní objednávky je možnosť zvoliť pobočku vo vašej blízkosti, kde si tovar vyzdvihnete. Otváracie hodiny danej pobočky sú uvedené v potvrdení objednávky.
Zásielky na dobierku je možné vyplatiť priamo pri prebratí tovaru v českých korunách.
 
2. DPD pre zásielky do ČR
 
Tovar, ktorý je skladom a je objednaný do 15tej hodiny v pracovné dni, kuriérska spoločnosť Geis doručí do ČR do 48 hodín od odoslania na vami uvedenú adresu. Cena poštovného pri platbe na dobierku je 7€. Pri platbe vopred na účet, je cena doručenia 6€.
Zásielky na dobierku je možné vyplatiť priamo kuriérovi spoločnosti Geis v českých korunách.