TOP HRY

Cena 9,90 €
skladom
Cena 15,90 €
skladom

KONTAKTY

www.gamepro.sk
Dušan Križka
O. Plachého 59, 036 08 Martin
tel: 0915 827 068
obchod@gamepro.sk

Ako nakupovať?

Vytvorenie objednávky:

 1. Na vytvorenie objednávky zákazník nemusí byť registrovaný na internetovom obchode www.gamepro.sk
 2. Vybraný tovar si treba rozkliknúť a tam vybrať možnosť „Kúpiť“
 3. Tu si skontrolujete stav košíka, nastavíte počet objednaných kusov, nastavíte si spôsob platby podľa toho či si zvolíte platbu predom alebo platbu na dobierku.
 4. Ak ste podstúpili tieto kroky máte na výber: buď si kliknite na tlačidlo „Objednať“  pokiaľ ste si už istý v tom, že už nič viac nechcete nakúpiť, alebo si kliknete na „Pokračovať v nákupe“ pokiaľ ešte chcete pokračovať v nakupovaní. (Postup je ten istý ako v predchádzajúcich bodoch)
 5. Ďalší krok je tlačidlo „Objednať“ tam si vyplníte dodaciu adresu, resp. fakturačnú adresu, kontakt na Vás a zvolíte možnosť „Odoslať objednávku“
 6. Týmto krokom sa považuje Vaša objednávka za vybavenú, na Váš e-mail Vám bude zaslané potvrdenie o objednávke.

 

Rovnaký postup sa volí aj pri objednávke pre registrovaných zákazníkov. Taký tip pre Vás vždy je lepšie sa registrovať, tým nám dávate do pozornosti to, že keď si budete u nás viackrát objednávať tovar, my budeme oceňovať takýchto „verných zákazníkov“ :-)

 

Postup registrácie zákazníka:

 1. Vľavo hore pod hlavičkou je možnosť „Nová registrácia“
 2. Po kliknutí na toto tlačidlo sa Vám objavia kolónky s údajmi potrebnými na zaregistrovanie zákazníka. Povinné údaje treba vyplniť, čiže meno a priezvisko, dodaciu, resp. fakturačnú adresu, telefón, mail, prihlasovacie meno.
 3. Po vyplnení týchto údajov kliknete na tlačidlo „Zaregistrovať“
 4. Na Vašu e-mailovú adresu Vám bude odoslany e-mail s prihlasovacími údajmi
 5. Po takomto zaregistrovaní sa môžete kedykoľvek na našom internetovom obchode www.gamepro.sk prihlásiť a pohodlne nakupovať.

 

Postup ako nakupovať je veľmi jednoduchý, dúfame že sme Vám takýmto návodom pomohli. Pokiaľ by nastali nejaké komplikácie alebo by ste si nevedeli s niečím rady, treba nás kontaktovať e-mailom alebo telefonicky (sekcia „Kontakt“)

 

Pohodlný nákup Vám želá

www.gamepro.sk :-)